Поточний трек

Назва

Виконавець

Поточна програма

Наступна програма

Background

дует Light Dreams

Написано - 21.06.2022

У травнi 2022 року електронний дует Light Dreams записав та випустив свій благодійний Drum & Bass лайв ‘Support Ukraine’, усі кошти з якого музиканти вітдають на гуманітарну допомогу та ЗСУ.
Light Dreams – україньский музичний дует, котрий звучить у напрямку живої електронної chillout, downtempo та drum&bass музики.
З моменту створення групи, музиканти щільно гастролюють, граючи концерти у Молдові, Білорусi, Польщi, Естонiї, Латвії, Литві. А також, брали участь у великих українських і зарубіжних фестивалях, таких як Koktebel Jazz Festival, Leopolis Jazz Festival, Atlas Weekend, Gogol Fest і Vibronica Music Festival, час від часу створюючи колаборації з іншими музикантами та групами.
За період існування коллективу, Light Dreams випустили 5 ЕР (‘Faces of Nature’, ‘Time for Spring’, ’Moonlight’, “The Trip” та новорічний ‘X-mas Eve’) и спільний альбом “Escape from the Nebula” у коллаборації з музыкантами з Іспанії та Латвії.
Також треки з лайву ‘Support Ukraine’ можна послухати та придбати на https://lightdreams1.bandcamp.com.
Офіційна сторінка дуету: https://linktr.ee/lightdreams


Продовжити читання

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік. Ми також ділимося інформацією про використання вами нашого сайту нашим партнерам із соціальних мереж, реклами та аналітики.
Прийняти

You cannot copy content of this page