Музика

AMINA – «Прикоснись»

today22.04.2021 3

Background
share close

Поширення Deep House на Україні.

Українська співачка AMINA презентує свій новий сингл «Прикоснись».
 
Легке, але в той же час глибоке атмосферне звучання, ви можете почути у музиці. Нотки Deep House в поєднанні з Pop та м’яким жіночим вокалом створюють повну гармонію в одній музиці. Слова проникають до душі та не залишають байдужими. Сучасні думки, пошук себе, своїх можливостей та рішучість все змінити, надихає і спонукає до дії.
 
«У наш час, ми відчуваємо себе втраченими, шукаємо сенс, себе та своє місце. Протягом року, я поглиблено вивчала психологію і спостерігати за поведінкою людей. Що нами рухає і що нас руйнує. Своєю піснею я хотіла поділитися мотивацією та натхненням. Нагадати, що в нас є вибір і тільки ми маємо право, розпоряджатися своїм життям. Я знаю, що таке ховати свій голос та боятись казати свої думки. Багато часу я досліджувала себе та вчилась допомагати іншим відкриватись крізь музику.  Усе можливо, потрібен лише час та дії» – коментує AMINA.

Нагадаємо, що в вересні того году, співачка презентувала свій перший кліп на сингл «Танцуй».

AMINA в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/aminaofficially/

https://www.instagram.com/amina_officialy/

https://promodj.com/aminaofficial

https://www.youtube.com/channel/UCBd10XJPonPjrG0xNJ0DBHg

Опублікував: M4U Radio

Rate it

Попередня новина

Прем'єри

Alex Lume – Mystic Sounds #049, Apr. 22, 21:00

Премьера нового микса Alex Lume - Mystic Sounds #049 слушайте 22 апреля в 21:00 Подписывайся на M4U RADIO и не пропускай новые выпуски! Apple Podcast, Google Podcast, Mixcloud. Слушайте больше миксов в M4U Radio Podcast!

today22.04.2021 2

Слухати в додатках

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вмісту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про ваше використання нашого веб-сайту з нашими партнерами у соціальних мережах, рекламі та аналітиці.
Погодитись
0%