Про радіо

Про радіо

M4U (Music For Unite) RADIO — Online Radio — це молода, що динамічно розвивається інтернет радіостанція, метою якої є популяризація електронної музики і клубного руху як в Україні, так і за її межами. В ефірі інтернет радіо звучить якісна електронна музика, сети кращих DJ України та світу, розважальні програми, а так само живі виступи.

Основні стилі музики в ротації на M4U RADIO — Progressive House, Tech House, Melodic House, Deep House, House, Electro House, Afro House, Indie Dance Tech House, Techno, PsyTrance, Progressive Trance.

У числі резидентів і друзів M4U RADIO такі DJ, як DJ Shram,  Patricks, Andrew Wolf, DJ Charlatan, Schmeisser (Deutchland), Eney Kovi, Alex Lume, Peter Raiskiy, Petros Odin (Greece), Mattik, музичний колектив Revival Agents, DJ Severyn, DJ Joshua (Portugal), Carlo Capuzzo (Italy) и др.

Шоу та програми M4U RADIO можна слухати через всесвітньо відомі подкаст сервіси такі, як: Apple Podcasts, Google Podcast, Deezer, TuneIn, Amazon Music, Gaana, Podcast index, а також на стрімінговом сервісі Mixcloud.

    Слухати в додатках

    Ми використовуємо файли cookie для персоналізації вмісту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про ваше використання нашого веб-сайту з нашими партнерами у соціальних мережах, рекламі та аналітиці.
    Погодитись
    0%