MATTIK (GREECE)

Background

“Музика – це спосіб вираження емоцій …” Ще в юному віці Mattik почав шукати більш глибокий сенс музики.
У 14 років Mattik почав збирати вінілові пластинки. Завдяки цьому Mattik не тільки збирав музику, а й почав її грати. Mattik хотів використовувати це знання ще більше. Через деякий час він почав свій шлях граючи музику в деяких місцевих барах і клубах на острові Корфу.
Через кілька років пристрасть до музики змусила Mattik зробити великий крок – переїхати в Афіни і почати вивчати “Музичні технології”. Це ще більше посилило його пристрасть і він почав писати свою музику. Mattik випустив свої перші треки, які виявилися досить успішними. Це підштовхнуло Mattik до просування своєї музики за межами Греції у співпраці з різними лейблами, як Monique Musique, Greelpound, Strangelove, Elite Records і багатьма іншими.
Mattik співпрацює зі знаменитими ді-джеями та продюсерами з усього світу – Luciano, Dubfire, Danny Tenaglia, Tiger stripes, Dave Seaman, Ramon Tapia, Eric Morillo, Mistress Bardara, DJ Madskillz, David Herrero, Jerome Isma, Hermanez, DJ Remy, Gel Abril, Mendo, 2000. & One, Karotte, Butch, Djuma Soundsystem, Tom Clark, Kruse & Nuerberg, David Sence, Ismael Rivas, Matthew Hoag, Dandi & Ugo, Loko, Hugo, Dirty Culture і багатьма іншими.
Стилі музики Mattik – Tech House & Techno з танцювальними і крутими битами, так що слухайте, приходьте і стежте за ним, де б він не крутив вертушки.

Rate it

DjГості

0%