MATUSS (USA)

Background

Yuliya Matuss (NY, USA).
Створивши свій вініловий̆ лейбл, Matuss прокладає шлях, которий̆ не всі можуть. Через її лейбл Absence Seizure у неї є творчий простір, в якому проявляється її глибока пристрасть до музики і надається платформа, щоб продемонструвати її світу. За цим ім’ям (Absence Seizure) мається на увазі прямий зв’язок між симптомами в епілепсії і всім процесом, пов’язаним з музикой̆, таким як її написання і в деяких випадках прослуховування. Коли ви відключаєтеся і це суперволненіе від інтенсівной̆ роботи клітин мозку… звідси і арт на пластинках соответственний̆. Мета – дозволити слухачеві бачити і чути те, що хоче. У малюнку Роршаха каждий̆ може побачити щось своє і, можливо, асоціювати з відповідним релізом.
Зустріч з Abe Duque виявилася значною подією в житті Matuss, так як вони разом створили Absence Seizure. Він був заснований в 2015 році, коли Matuss працювала в Dubspot (школа production and Dj в Нью-Йорку) Abe і Юля поділяли схожі погляди на те, як повинен працювати лейбл. Музика виходить виключно на платівках, які не догоджаючи якого-небудь певного жанру і є засобом для Matuss, щоб виразити себе. Музика – мета її життя: практично всі рішення визначаються одним цим фактором. Тому вона створила лейбл, щоб зобразити свою музику і її ескапізм, де ви можете дозволити своєму серцю і душі прокласти шлях.
Після створення лейбла вони влаштували серію вечірок в Нью-Йорку під назвою Fight Klub. У них також були вечірки релізу Absence Seizure в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Маямі, відповідно. Ключ був у тому, щоб влаштувати вечірку без оголошення імені: мова йде тільки про музику і концепції мистецтва. У міру розвитку лейбл отримав підтримку від Mixmag, DJ Mag, Xlr8r і Flux FM, а також від деяких дуже шанованих діджеїв, таких як Derek Plaslaiko, Francesca Lombardo, Guti, Jus_ Ed, Heartthrob, Baikal, Iron Curtis, Powel, Nick Clarke, Acid Pauli, Laurent Garnier, Carlo Lio, Gel Abril, John Digweed, Radio Slave, Nadia Lind, Luigi Madonna, Shlomi Aber, Lena Willikens. Слідом за зростанням її навичок як особистості, продюсера і ді-джея, поряд з її енергійним темпом роботи над випуском новой̆ музики, краще для майбутнього чарівного артиста ще попереду.

Rate it

DjГості

0%