Музика

NEYROBIKA – Airport in My Head

today07.10.2021

Background
share close

21.09.2021 було презентовано новий трек виконавиці NEYROBIKA – Airport in My Head. Трек уже доступний на всіх основних платформах:

NEYROBIKA • Airport in My Head
Spotify
YouTube Music
Apple Music

У треку авторка пісні розкриває свій глибокий внутрішній світ та описує ті сумніви та роздуми які стосуються кожного – думки про свою унікальність та те, що формує особистість людини. Композиція торкається теми людської слабкості та порочних дій та думок якими люди так часто намарно стараються заповнити порожнечу в душі.

Виконання треку погрузить слухача в мінорно-агресивні мотиви внутрішньої боротьби за свою унікальність.

В даний момент ведеться робота над новими треками, а незабаром співачка планує реліз міні-альбому в стилі реп.

NEYROBIKA – молода репересса з Західної України, художниця та відеоблогер, є автором пісень та приймає активну участь в створенні бітів.

NEYROBIKA

Опублікував: M4U RADIO Ukraine

Попередня новина

Музика

EYRA – Гарна Карма

EYRA (Ейра) презентує пісню «Гарна карма», яка має всі шанси стати саундтреком вашого літа. Розгойдуючий стиль slap-house, красива мелодія та чуттєвий вокал переплелися в красиву музичну історію про любов.  «Це пісня про гарну карму в стосунках, про щасливе кохання. Але це не ейфорія, а поєднання трепетних почуттів зі спокоєм. Не знаю, як це описати – цей вайб потрібно просто відчути, послухавши трек», “Музичні редактори пророкують цій пісні хітову долю. Всі […]

today16.09.2021 2

0%