Про радіо

Background

M4U RADIO Ukraine (Music for You, Music for the Universe!) — це молода, що динамічно розвивається інтернет радіостанція, метою якої є популяризація електронної музики і клубного руху як в Україні, так і за її межами.

В ефірі інтернет радіо звучить якісна електронна музика, сети кращих DJ України та світу, розважальні програми, а так само живі виступи.

Основні стилі музики в ротації на M4U RADIO Ukraine — Progressive House, Tech House, Melodic House, Deep House, Electro House, Afro House, Indie Dance, Techno, Melodic Techno, Minimal Techno, Peak/Time Driving, PsyTrance, Progressive Trance, Vocal Trance, Drum’n’bass.

У числі резидентів і друзів M4U RADIO Ukraine такі DJ, як VadKiNGsoN, DJ Shram, Patricks, Andrew Wolf, DJ Charlatan, Schmeisser (Deutchland), Eney Kovi, Alex Lume, Peter Raiskiy, Petros Odin (Greece), Mattik, музичний колектив Revival Agents, DJ Severyn, DJ Joshua (Portugal), Carlo Capuzzo (Italy), Rudenko, Pastor(UA), Redler, DeeJay IPPON, DJ Black Angel (Brazil), Dj Caroline (Croatia) та інші.

Шоу та програми M4U RADIO Ukraine можна слухати через всесвітньо відомі подкаст сервіси такі, як: Apple Podcasts, Google Podcast, Deezer, TuneIn, Amazon Music, Gaana, Podcast index, а також на стрімінговому сервісі Mixcloud.

З лютого 2021 року M4U RADIO Ukraine співпрацює з DJ Joshua (Portugal) та транслює щотижневі шоу – Velvety Elements і Floating Beats.

В квітні 2021 року M4U RADIO Ukraine та Ітилійське онлайн радіо Always Radio домовились про співпрацю та трансляцию на M4U RADIO Ukraine радіо шоу під авторством Тоні Кортесе – TenDance – сети найкращих ді-джеїв з усього світу.

З травня 2021 року M4U RADIO Ukraine співпрацює з Miami Vegas (Napoli, Italy) та транслює в ефірі щомісячні шоу – Deep Mood Radio Show.

В травні 2021 року на M4U RADIO Ukraine стартував власний подкаст під авторством Handsome JackLevel UP! – огляд найцікавіших музикальних творів зі всього світу!

В червні 2021 року на M4U RADIO Ukraine стартувала програма ПРАВИЛЬНОЕТЕХНО під авторством STEVE.V!

19 червня 2021 року M4U RADIO Ukraine здійсніло виїзну онлайн трансляцію з події BESHKET м. Вінніця. Зараз на базі радіо відпрацьовано виїзні аудіо та відео трансляції.

Підтримати

0%